Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
5 kwietnia 2020r. Biskup Marek Kamiński

 

 

 

Kazanie Biskupa Marka Kamińskiego 
Odwołanie Nabożeństwa

 

KAZANIE BISKUPA MARKA KAMIŃSKIEGO

- DOSTĘPNE NA KANALE YOUTUBE OD GODZINY 12.00

 


 

 

 


W związku z rozprzestrzenianiem się na terytorium Polski koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo naszych wiernych oraz odwiedzających nas gości informujemy, że nabożeństwa zostają odwołane.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, również punkt katechetyczny nie prowadzi stacjonarnej działalności dydaktycznej. Lekcje w miarę możliwości będą realizowane z zastosowaniem technik nauczania na odległość.

 
Życzenia

BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA i WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

W NOWYM 2019 ROKU!

 
Pójdziemy za wami...

23 grudnia 2018r.

„Pójdziemy z wami, bo słyszeliśmy, że z wami jest Bóg.”


Księga proroka Zachariasza zawiera słowo prorocze traktujące o nowej przyszłości ludu Bożego. Znajdujemy w niej wiele informacji, a w zasadzie odpowiedzi jak Bóg pragnie postąpić i postąpi ze swoim narodem wybranym.

Jednym z wersetów, na którym warto się skupić jest ten z 8 rozdziału i 23. Jest on wyrocznią Boga względem swego ludu. Znajdujemy tu zapowiedź świadectwa życia, które jest jakościowo inne. To życie ludu Bożego pod Jego zwierzchnictwem. Pod Jego rządami. To proroctwo mówi wprost o ludzie, który żyje obecnością Boga. Jest ona prawdziwa, realna do tego stopnia, że obcy przybysz obserwując jak żyje lud Jahwe skłonny jest powiedzieć słowa: „pójdziemy z wami, bo słyszeliśmy, że z wami jest Bóg”.

Czy może być piękniejsze świadectwo dla człowieka wierzącego w Boga od tego, że drugi człowiek powołuje się na to, że wie, słyszał, że z nami jest Bóg?

Jak poznać, że z nami jest Bóg?

Więcej…
 
Ślub Kasi i Kuby

Dnia 14 lipca 2018 r. odbył się nasz ślub. Jesteśmy wdzięczni Bogu za to, że pozwolił nam się poznać ale także wszystkim tym, którzy towarzyszyli nam w przygotowaniach oraz w samej uroczystości. Bardzo serdecznie dziękujemy pastorom – prezb. Alfredowi Rokitnickiemu i diak. Józefowi Kaczmarkowi za udzielenie ślubu, poprowadzenie całej uroczystości a także za cały włożony przez nich wkład w nasz duchowy wzrost. Dziękujemy naszym świadkom – Monice Klasie oraz Bolesławowi Bali za pomoc we wszystkim. Oboje stanęli na wysokości zadania, wkładając wiele trudu, czasu i zaangażowania w przygotowanie tego szczególnego dla nas dnia. Dziękujemy Leszkowi Małkiewiczowi za nauki przedmałżeńskie, które pozwoliły nam jeszcze lepiej się poznać a także ugruntować miejsce Boga w naszym wspólnym życiu. Dziękujemy Beacie Rychter i Piotrowi Zającowi za wspaniałe uwielbienie pełne Bożej obecności. Dziękujemy również wszystkim zborownikom oraz przybyłym gościom.

Fotografie: Zbigniew Todorowski, studio espresso


 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 17

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


Wtorek, godz. 19:00 Grupa domowa ul. Wybickiego 10 spotkanie modlitewno – nauczające.


Piątek, godz.18.00 Grupa domowa - Pasieka 17b. Spotkania zawieszone do odwołania


Niedziela, godz. 10:00 Zbór

ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież