Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Start

Witaj Internauto na stronie, na której dzielimy się tym, czego doświadczamy w życiu z Bogiem.

Opowiadamy tu o codziennych, a jednak niezwyczajnych dziełach Boga, aby z Tobą podzielić się radością tych wydarzeń i wyrazić wdzięczność naszemu Stwórcy. Żywimy nadzieję, że ta strona będzie dla Ciebie inspiracją i zachętą do relacji z Bogiem.

Nie krępuj się, doświadcz tej Miłości, która nie domaga się zwrotu i pobudza do pełnego życia.

Błogosławimy Ciebie w tej przygodzie!

 
Tydzień Pozytywnych Inicjatyw

Zapraszamy na Tydzień Pozytywnych Inicjatyw, czyli cykl wydarzeń, podczas których dzielimy się Dobrą Nowiną, modlimy o potrzeby, wznosimy uwielbienie, a także tworzymy przestrzeń pełną zabawy, atrakcji i wrażeń!

MIASTKO, 12 SIERPNIA 2023r. PARK - KOŁO FONTANNY

 
AHZ Cieszyn 2023

Spotkanie dyrektorów regionów Akcji Humanitarnej Życie. Cieszyn 2023

Czerwiec był bardzo pracowitym miesiącem. Uczestniczyliśmy w spotkaniu poświęconym pracy dobroczynnej na rzecz ludzi potrzebujących. Odbyło się ono w Cieszynie, w ramach pracy Akcji Humanitarnej Życie. Akcja Humanitarna Życie jest agendą Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce – zobacz agendy kościelne na oficjalnej stronie kościoła. Współpracujemy z Bankiem Żywności oraz każdym, kto pragnie przekazywać wsparcie dla osób najbardziej potrzebujących, których w naszym kraju nadal jest wielu.

 

Foto: krajowy zespół AHZ

 
Dzień Dziękczynienia 2023

Po raz kolejny spotkaliśmy się w Pile na Dniu Dziękczynienia.


To szczególny dzień, w którym podsumowujemy prace związane z Gwiazdkową Niespodzianką. Pracujemy jako Kościół w Miastku w regionie Zachodnim. Obejmuje on obszar województw: Zachodniopomorskiego, Lubuskiego i Wielkopolskiego.

W Pile spędziliśmy wspaniały czas i wysłuchaliśmy wielu pięknych relacji o tym jak Bóg ze swoją pomocą i miłością dociera do wielu ludzi. Między innymi również poprzez nasza pracę w służbie Gwiazdkowej Niespodzianki. Gwiazdkowa Niespodzianka to tylko mała część wielkiego ogólnoświatowego projektu wsparcia realizowanego przez Samaritan's Purse.

 
Wizyta pastora Leszka Korzenieckiego

 

Dnia 1 kwietnia 2023r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszym kościele pastora Leszka Korzenieckiego. Pastor Leszek w swojej usłudze prowadzony jest w szczególny sposób. Zajmuje się pracą związaną z profilaktyką uzależnień wśród młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzi misję ZOE. Dodatkowym elementem przejawiającym się w służbie dla Królestwa Bożego jest modlitwa o uzdrowienie. Jest to modlitwa skuteczna mająca dziesiątki potwierdzonych przypadków uzdrowienia. Tematem naszego spotkania z pastorem Korzenieckim było właśnie uzdrowienie. Przeżyliśmy wiele dobrych chwil w sobotnie popołudnie i w niedzielny poranek na nabożeństwie. Pastorowi dziękujemy za usługę, błogosławimy jego służbę i czekamy na możliwość ponownego spotkania.

Więcej o służbie i Misji ZOE jaką prowadzi pastor Leszek Korzeniecki:

ΖΩΗ (ZOE) to greckie słowo używane w Nowym Testamencie na określenie BOŻEGO RODZAJU ŻYCIA, wiecznego, niezmiennego, pełnego mocy, chwały i zwycięstwa. Odmiennego niż życie biologiczne lub psychiczne. ZOE to Boży standard dla każdego wierzącego.

Kościół Chrześcijański ZOE tworzą ludzie, których łączy wiara w Jezusa Chrystusa, Zbawiającego Syna Bożego. Doświadczamy tego, że Bóg jest żywy i chcemy razem być bliżej Niego każdego dnia.

Jako chrześcijanie opieramy się na tym co jest napisane w Piśmie Świętym i tam szukamy całej prawdy o Bogu, oraz wskazówek jak mamy postępować.

Zaliczamy się do ruchu charyzmatycznego powstałego w wyniku modlitw oraz poszukiwań tych, którzy pragnęli powrotu chrześcijaństwa takiego, jakie jest opisane w Nowym Testamencie.

Źródło tekstu: https://www.kchzoe.pl/o-nas/

Dane adresowe Kościoła Zielonoświątkowego w Węgorzewie

Kościół Chrześcijański ZOE w Węgorzewie, ul. Zamkowa 24, 11-600 Węgorzewo

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.kchzoe.pl

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież