Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Wspólna modlitwa marzec 2023

 

W marcu, spotkaliśmy się na wspólnej modlitwie z zaprzyjaźnionym zborem Teen Chellenge z Miastka. Był to dobrze spędzony czas przed Bogiem. Możliwość długich rozmów dopełniła naszą radość. Kolejne spotkanie już wkrótce. Serdecznie zapraszamy.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Więcej…
 
Dzień Żony Pastora

Warszawa, 4 grudnia 2022-12-02

Kochana Dzielna Żono swojego męża i pastora!

W tym wyjątkowym dniu, Dniu Żony Pastora, wyrażamy naszą wdzięczność za Ciebie i Twoje życie poddane służbie kościołowi Jezusa Chrystusa. Nie tylko Bóg, my też, widzimy i doceniamy Ciebie i Twoją służbę. Dziękujemy Ci. Dziękujemy Bogu za Ciebie!

Niech Wszechmocny obficie Cię błogosławi w każdym obszarze Twojego życia. Niech każde Twoje zmaganie i wyzwanie zostanie wspomożone przez Jego moc, dobroć i obecność. Niech całe Twoje życie będzie piękną opowieścią o miłości i mocy Wiecznie Żyjącego Boga, który słyszy wołanie naszej duszy i współdziała we wszystkim ku dobremu.

Bądź szczęśliwa, spełniona, chroniona i zaopiekowana przez Najwyższego oraz Twoją ziemską rodzinę, tę biologiczną i tę duchową.

Kochamy i błogosławimy Cię,

bp Marek i Ewa Kamińscy

 
Stołeczny Instyt Biblijny

Ruszają właśnie zapisy na nowy rok akademicki 2022/23 w działającym w formule uniwersytetu otwartego (bez egzaminów) Stołecznym Instytucie Biblijnym (SIB) (www.saulzwarszawy.com ), który funkcjonuje na podstawie umowy zawartej z WSTS.

Oferta SIB kierowana jest do wszystkich dorosłych osób wierzących (ze średnim lub wyższym wykształceniem), które chcą pogłębić swoją znajomość tekstów biblijnych, korzystając z wiedzy znakomitych polskich biblistów, wykładowców wyższych uczelni. Zajęcia w SIB prowadzą wybitni przedstawiciele polskiej biblistyki, teologii i historii kościoła m.in.: prof. dr hab. Kalina Wojciechowska, prof. dr hab. Andrzej Kluczyński, prof. dr hab. Wojciech Gajewski, prof. dr hab. Marcin Majewski, dr Piotr Zaremba, dr Tomasz Józefowicz, dr Marek Kamiński (Biskup KZ w RP), dr Piotr Nowak (rektor WSTS), dr Michał Klinger, prof. dr hab. Jakub Slawik oraz prof. dr hab. Jerzy Sojka.

Tym samym powstaje unikalna szansa lektury ksiąg biblijnych, poprzedzonej solidnymi wykładami do niej wprowadzającymi.

Link informacyjny niżej (grafika).


 
Sobota i niedziela z Piątkowskimi ;-)

Gościliśmy u nas Adama i Agnieszkę Piątkowskich.

Adam to Pastor kościoła Wrocław dla Jezusa.

Adam i Agnieszka usługiwali nam swoim doświadczeniem w zakresie małżeństw. Jednak była to cząstka tego, co nam pozostawili. Inspirujące opowiadanie o tym jak Bóg prowadzi ich w służbie dla Królestwa Bożego do dzisiaj brzmią w naszych uszach i są inspiracją do poszukiwania Bożej woli dla naszego życia.

Dziękujemy za przekazane Słowo i serdecznie pozdrawiamy.

 

ZOBACZ ZDJECIA

Więcej…
 
Usługa prorocka - Pastor Ryszard Krzywy

Przez dwa dni nasze horyzonty w zakresie służby proroczej/daru prorokowania rozszerzał pastor Ryszard Krzywy. Mieliśmy możliwość poznać cząstkę tego jak Bóg usługuje poprzez dar proroctwa. Zostaliśmy z wieloma dobrymi pytaniami dotyczącymi naszego życia i służby dla Boga.

Więcej o naszym usługującym na stronie o służbie proroczej.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież