Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Zjednoczeni w modlitwie

W niedzielę 18.12.2016 po raz kolejny mieliśmy wspólne nabożeństwo z bratnią społecznością Misji Teen Challenge.

Od około dwóch lat spotykamy się regularnie – jedną niedzielę w miesiącu na wspólnym nabożeństwie oraz jedną środę w miesiącu na spotkaniu modlitewnym. Spotkania odbywają się zamiennie miejscami w kaplicy zboru przy ulicy Dworcowej 30, lub w kaplicy w budynku Misji Teen Challenge, ulica Gen. Maczka 10.

Ideą wspólnych nabożeństw i spotkań modlitewnych jest jedność w modlitwie o Miastko. Naszym pragnieniem jest, aby Ewangelia (Dobra Nowina o zbawieniu w Jezusie Chrystusie) docierała do każdego zakątka w mieście. Aby uwolnienia od nałogów, uzdrowienia, cuda, akty wiary działy się w naszym mieście tak jak za dni pierwszego kościoła.

Do wielu miejsc dotarły już narkotyki, alkohol, niemoralne życie, – lecz kościół został powołany, aby przeciwstawić grzechowi moc Dobra i Miłości.

Mocą kościoła jest Łaska objawiona w ofierze Jezusa Chrystusa. To jego miłosierdzie i Jego sprawiedliwość uwolniło nas od przekleństwa grzechu.

Więcej…
 
Olimpiada Biblijna 2016

 

 

4 grudnia odbyła się kolejna edycja rodzinnej olimpiady biblijnej. Tegoroczny zakres materiału obejmował Ewangelię Łukasza oraz pierwszych 11 rozdziałów Dziejów Apostolskich. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wyników!

 

 

Foto.: Joanna Zając

 
Polskie radio

22 grudnia o godz. 18:15 III Program Polskiego Radia wyemituje reportaż Głosu Ewangelii pt.:"OPOWIEŚCI WIGILIJNE" - przesłanie o niezwykłej mocy Jezusa.

25 grudnia (pierwszy dzień świąt) o godz. 17:10 I Program Polskiego Radia wyemituje słuchowisko pt.: KIM ON JEST? w bardzo dobrej obsadzie m.in. Mariana Opani i Krzysztofa Stelmaszyka.


 
10 lipca 2016

XX Zjazd absolwentów w zaprzyjaźnionej misji Teen Challenge.

W niedzielę odbędzie się chrzest i wspólne nabożeństwo w którym nasz zbór będzie uczestniczyć (nabożeństwo naszego zboru przeniesione do Łękinii).

Po nabożeństwie będzie czas wspólnego posiłku i integracji.

Zapraszamy do uczestnictwa.

‎http://www.teenchallenge.pl/

http://zjazdtc.pl/

 
Piknik rodzinny 16 czerwca 2016

Piknik rodzinny to czas, który spędziliśmy ze szkolną młodzieżą, z rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Było wiele konkursów sprawnościowych :-), graliśmy w piłkę nożną, siatkówkę. Na zakończenie rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Dziękujemy za pomoc osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tego spotkania.

Galeria zdjęć

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież