Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Piknik rodzinny 16 czerwca 2016

Piknik rodzinny to czas, który spędziliśmy ze szkolną młodzieżą, z rodzicami i zaproszonymi gośćmi. Było wiele konkursów sprawnościowych :-), graliśmy w piłkę nożną, siatkówkę. Na zakończenie rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Dziękujemy za pomoc osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tego spotkania.

Galeria zdjęć

 

Więcej…
 
XIII Kongres Okręgu Pomorskiego

 
Ślub Moniki i Kamila

Monika i Kamil - 9 stycznia 2016r.

Życzenia błogosławionego, owocnego i szczęśliwego małżeństwa, Bożych łask i pomyślności - składają bracia i siostry wraz z pastorem.

 

Więcej…
 
Olimpiada Biblijna

 

28 listopada to dzień, w którym  po raz pierwszy rodzice wraz z dziećmi przystąpili do Ogólnopolskiej Olimpiady Biblijnej.  Zakres materiału z obejmował: Księgę Sdz 13 – 16 (Samson),  Rt 1-4 (Rut)  Joz 1-10, 23 – 24 (Jozue),  Sdz 4 (Debora-Barak),  Sdz 6 – 8 (Gedeon). Olimpiada Biblijna to forma sprawdzenia wiedzy z wybranego zakresu materiału oraz dobre narzędzie przygotowania uczestników do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Byliśmy dzielni i odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania testowe.  :-)


 
Konferencja z Joshem McDowellem

Zapraszamy chętnych ma na konferencję z Joshem McDowellem w gmachu Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie, która odbędzie się już 12 grudnia.  
Kontrowersyjny temat konferencji: "Czy można zaufać Biblii?" będzie dobrą okazją, by ponownie zastanowić się nad tym, jak rozmawiać z ludźmi, którzy są sceptyczni wobec Boga - z ateistami, ale również wszystkimi, którzy aktywnie Go poszukują na swej drodze.

Będzie to również dobry czas dyskusji z człowiekiem, który przed laty starał się naukowo obalić chrześcijańskie założenia Biblii, a skutek był taki, że się nawrócił.

 

WIĘCEJ INFORMACJI W PLIKU PDF

Serdecznie zapraszamy

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież