Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Zmarł pastor Mirosław Milewski

Z żalem informujemy, że w dniu 14 marca 2013 we wczesnych godzinach porannych czasu europejskiego zmarł pastor Mirosław MilewskiPragnę zaakcentować jego wkład w dzieło Misji i Ewangelizacji, wielu z nas zna i doświadczyło jego namaszczonej przez Boga służby. Jego służba zaowocowała założeniem wielu zborów, z jego posługi powstało wielu następnych mężów bożych, oddanych w służbie kościoła. Zarażał miłością do Jezusa i zachwytem w Bogu. Dzięki niemu wielu znalazło nadzieję w Chrystusie. Osobiście podążał wąską ścieżką za Jezusem, lecz pozostawił po sobie szeroki ślad jego Miłości. Ma też swój niemały wkład w powstanie zboru w Miastku. Potężne echo jego oddania Chrystusowi tętni także w moim życiu i służbie. W modlitwie łączymy się z rodziną pastora, dzieląc z nimi smutek rozstania. Dzieląc też nadzieję życia w wieczności z Bogiem.

Zbór w Miastku, pastor Adam Kalinowski z rodziną

 
Ślub i Sylwester

Rok 2013 mieliśmy możliwość przywitać w podwójnie uroczystej atmosferze. Na kilkanaście godzin przed Nowym Rokiem odbyła się ceremonia ślubu Dobrusi i Janusza. W szczególności im, życzymy Bożego błogosławieństwa w nadchodzącym roku.

Więcej…
 
Życzenia

Ponad dwa tysiąclecia wstecz miało miejsce na ziemi wydarzenie jedyne i niepowtarzalne, cały wszechświat nigdy wcześniej i nigdy później tego nie doznał – rzekłbym wydarzenie na miarę Boskiego stworzenia, Ewangelista Św Jan wspomina tak:

… Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca … (Jan. 1:14 BW), 

Św Łukasz cytując słowa błogosławieństwa wypowiedziane przez Symeona:

„Oto ten przeznaczony jest, aby przezeń upadło i powstało wielu w Izraelu, i aby był znakiem, któremu się sprzeciwiać będą …”

Ewangelista Św Mateusz zaś przywołuje starotestamentowe proroctwo:

„Oto panna pocznie i porodzi syna, i nadadzą mu imię Immanuel, co się wykłada: Bóg z nami” (Mat. 1:23 BW)

Jakże dziś, we współczesności wszystkie te słowa nabierają szczególnego wymiaru …  Niegdyś Izrael - dziś cały świat, czy wierzysz – czy nie wierzysz wszyscy jesteśmy ogarnięci tym cudownym świętem. W tym czasie gdy „Bóg z nami”, przy świątecznym stole, z rodziną i bliskimi wspomnij, jak Maria i Józef nie mogli znaleźć dla siebie i dla Jezusa godziwego miejsca – tak może gdzieś obok Ciebie jest ktoś taki, kto szuka swojego miejsca…

Każdemu, kto czyta te słowa Błogosławię w Tym Wszechogarniającym miłością imieniu Jezusa.  Życząc zdrowia, bożych łask i dobrodziejstw a przede wszystkim Miłości, gdyż Jezus przyszedł na świat aby dać nam Miłość.

Życzę Ci na Nowy 2013 Rok aby był to dla Ciebie właśnie ten szczególny, miłościwy rok Łaski Pana.

Pastor Adam Kalinowski wraz ze Zborem w Miastku

 

LIST PASTERSKI BP MARKA KAMIŃSKIEGO


 

 
Arci

 
Noc Chwały 2012

W nocy z 20 na 21 kwietnia 2012 r. gościliśmy w naszym kościele kilka zespołów muzycznych zajmujących się usługą grania i śpiewania w swoich macierzystych zborach w różnych miejscowościach na obszarze województwa Pomorskiego.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 17 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież