Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Wielki Czwartek

W Wielki Czwartek mieliśmy możliwość po raz kolejny przy wspólnej wieczerzy wspominać dzieło Pana Jezusa Chrystusa jakiego dokonał dla nas. Spędziliśmy ten czas na modlitwie, łamaniu się chlebem. Był to dobry moment na opowiadanie o tamtych wydarzeniach, na długie rozmowy, śpiew, oglądanie prezentacji o Jerozolimie, słuchanie psalmów w języku hebrajskim, poznawanie znaczenia święta Paschy i Wieczerzy Paschalnej w kontekście żydowskiej tradycji.

 

 

 

 
VI Ogólnopolski Konkurs Biblijny

W roku szkolnym 2012/2013 nasi uczniowie wzięli udział w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej organizowanym przez Służbę Katechetyczną Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce. Konkurs odbył się pod patronatem Wyższej Szkoły Teologiczno-Społecznej w Warszawie.

Więcej…
 
Post i modlitwa

Motto: Trwajcie we wspólnej modlitwie za siebie nawzajem i za kościół… Siła wasza będzie tkwiła w poście, modlitwie, jedności a przede wszystkim w poszukiwaniu Mnie, Mojej woli dla tego zboru.

 

Pościmy i modlimy się o:

 • Jedność w miłości w Kościele.
 • Przywódców i liderów w Kościele.
 • Pragnienie i odwagę w zwiastowaniu Dobrej Nowiny.
 • Moc Duch Świętego.
Więcej…
 
Zmarł pastor Mirosław Milewski

Z żalem informujemy, że w dniu 14 marca 2013 we wczesnych godzinach porannych czasu europejskiego zmarł pastor Mirosław MilewskiPragnę zaakcentować jego wkład w dzieło Misji i Ewangelizacji, wielu z nas zna i doświadczyło jego namaszczonej przez Boga służby. Jego służba zaowocowała założeniem wielu zborów, z jego posługi powstało wielu następnych mężów bożych, oddanych w służbie kościoła. Zarażał miłością do Jezusa i zachwytem w Bogu. Dzięki niemu wielu znalazło nadzieję w Chrystusie. Osobiście podążał wąską ścieżką za Jezusem, lecz pozostawił po sobie szeroki ślad jego Miłości. Ma też swój niemały wkład w powstanie zboru w Miastku. Potężne echo jego oddania Chrystusowi tętni także w moim życiu i służbie. W modlitwie łączymy się z rodziną pastora, dzieląc z nimi smutek rozstania. Dzieląc też nadzieję życia w wieczności z Bogiem.

Zbór w Miastku, pastor Adam Kalinowski z rodziną

 
Anastazja

ANASTAZJA KACZMAREK

Prosimy o wpłatę 1% na konto naszej córeczki Nastusi. Fundusze będą wykorzystane na rehabilitację, lekarzy, pomoce edukacyjne i inne środki, które mogą pomóc w utrzymaniu możliwie jak najlepszej kondycji zdrowotnej (po całkowitej operacji serca) oraz wsparcia na drodze do samodzielnego funkcjonowania.

 

Fundacja "Zdążyć z Pomocą" 
KRS 0000037904
nr podopiecznej 17911

Dziękujemy. Małgorzata i Józef Kaczmarek

 
« pierwszapoprzednia111213141516następnaostatnia »

Strona 12 z 16

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Z życia kościoła

 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator
 • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


Wtorek, godz. 19:00 Grupa domowa ul. Wybickiego 10 spotkanie modlitewno – nauczające.


Piątek, godz.18.00 Grupa domowa - Pasieka 17b. Spotkania zawieszone do odwołania


Niedziela, godz. 11:00 Zbór

ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież