Start
KZ Miastko. Witaj na stronie startowej
Gwiazdkowa Niespodzianka

W dniu 16 maja 2015r. uczestniczyliśmy w spotkaniu związanym z Gwiazdkową Niespodzianką. Terytorialnie obejmowało region pomorsko-wielkopolski. Ten Dzień Dziękczynienia - to czas poświęcony na modlitwę, dzielenie się doświadczeniami jakie zdobyliśmy podczas pracy związanej z docieraniem do dzieci najbardziej potrzebujących pomocy.

Więcej…
 
Łaska - KONFERENCJA

 

„Łaska” jeden z najbardziej kontrowersyjnych i w różny sposób interpretowanych zagadnień dzieła zbawienia w Jezusie Chrystusie.

Pierwsze w Polsce spotkanie, konferencja na temat Łaski w skończonym dziele Jezusa Chrystusa. Każdy z nas może inaczej widzieć to zagadnienie, lecz tylko ci, którzy doświadczyli Łaski – niezasłużonego daru – mogą opowiedzieć, z czym to się wiąże. Łaska – niezasłużone uwolnienie od wykonania wyroku na kimś, kto jest winien tej kary.

Jak skazaniec, więzień, który wychodzi z pod wyroku na mocy prezydenckiego aktu łaski – o ileż bardziej człowiek uwolniony z grzechu, potępienia czy religijnych uprzedzeń może opowiedzieć o wolności. Doskonałej wolności w Jezusie Chrystusie, w samym centrum Bożej miłości.

Więcej o pierwszej w Polsce konferencji Łaski dowiesz się na stronie: http://gracechallenge.eu/

 
Usługa pastora Adama Burandta

W dniu 12 kwietnia 2015r. gościliśmy w naszym kościele pastora Zboru Zielonoświątkowego w Bytowie, Adama Burandta. Pastor w swoim kazaniu zwracał naszą uwagę na to jak patrzymy na nasze życie i sprawy z nim związane. Pytanie dla nas do przemyślenia brzmiało: Na co patrzysz? Na czym się koncentrujesz w swoim życiu? Otrzymaliśmy w tym przesłaniu zachętę do patrzenia na Jezusa, do skupienia się na Jezusie.

Więcej…
 
Spotkanie poświęcone GN w Poznaniu

Dzień Dziękczynienia. 11 kwietnia 2015r.

 

 

Spotkanie odbyło się w Poznaniu, a gościła nas społeczności Kościoła Zielonoświątkowego, której pastorem jest Piotr Wisełka. Osoby zajmujące się współpracą z Operation Christmas Child - POLSKA, brały udział w akcji dobroczynnej jaką jest Gwiazdkowa Niespodzianka. W Miastku, obie społeczności Kościoła Zielonoświątkowego współpracowały ze sobą realizując ten projekt, na terenie naszej gminy.

Więcej…
 
Finał Konkursu Wiedzy Biblijnej w Warszawie

14 marca 2015r. w Wyższej Szkole Teologiczno-Społecznej w Warszawie odbył się finał VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Zakres materiału do opanowania obejmował Księgi Królewskie i Księgi Kronik Starego Testamentu. W tym etapie konkursu uczestniczyło 72 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, ale zaszczytne miejsca na podium należały się jedynie najlepszym. Każdy z nich przystąpił do testu sprawdzającego poziom ich przygotowania. Czwarte miejsce zdobyła Estera Kalinowska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali Biblie, dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy i

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia »

Strona 12 z 20

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież