Start
Wizyta pastora Leszka Korzenieckiego

 

Dnia 1 kwietnia 2023r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszym kościele pastora Leszka Korzenieckiego. Pastor Leszek w swojej usłudze prowadzony jest w szczególny sposób. Zajmuje się pracą związaną z profilaktyką uzależnień wśród młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzi misję ZOE. Dodatkowym elementem przejawiającym się w służbie dla Królestwa Bożego jest modlitwa o uzdrowienie. Jest to modlitwa skuteczna mająca dziesiątki potwierdzonych przypadków uzdrowienia. Tematem naszego spotkania z pastorem Korzenieckim było właśnie uzdrowienie. Przeżyliśmy wiele dobrych chwil w sobotnie popołudnie i w niedzielny poranek na nabożeństwie. Pastorowi dziękujemy za usługę, błogosławimy jego służbę i czekamy na możliwość ponownego spotkania.

Więcej o służbie i Misji ZOE jaką prowadzi pastor Leszek Korzeniecki:

ΖΩΗ (ZOE) to greckie słowo używane w Nowym Testamencie na określenie BOŻEGO RODZAJU ŻYCIA, wiecznego, niezmiennego, pełnego mocy, chwały i zwycięstwa. Odmiennego niż życie biologiczne lub psychiczne. ZOE to Boży standard dla każdego wierzącego.

Kościół Chrześcijański ZOE tworzą ludzie, których łączy wiara w Jezusa Chrystusa, Zbawiającego Syna Bożego. Doświadczamy tego, że Bóg jest żywy i chcemy razem być bliżej Niego każdego dnia.

Jako chrześcijanie opieramy się na tym co jest napisane w Piśmie Świętym i tam szukamy całej prawdy o Bogu, oraz wskazówek jak mamy postępować.

Zaliczamy się do ruchu charyzmatycznego powstałego w wyniku modlitw oraz poszukiwań tych, którzy pragnęli powrotu chrześcijaństwa takiego, jakie jest opisane w Nowym Testamencie.

Źródło tekstu: https://www.kchzoe.pl/o-nas/

Dane adresowe Kościoła Zielonoświątkowego w Węgorzewie

Kościół Chrześcijański ZOE w Węgorzewie, ul. Zamkowa 24, 11-600 Węgorzewo

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. www.kchzoe.pl

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA

 

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

NABOŻEŃSTWO ON-LINE

ZOOM

 


TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


 


Czwartek, godz.18.00  Spotkanie modlitewne ul. Dworcowa 30


Niedziela, godz. 10:00 Budynek kościoła ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież