Start Wydarzenia Zimowy zjazd 2012
Zimowy zjazd 2012

W dniach 2-5 lutego 2012r. pojechaliśmy do Gdańska na Zimowy Zjazd, czyli konferencje dla młodzieży chrześcijańskiej, która jest połączeniem rekolekcji z koncertami praise&worship oraz dobrą zabawą. Frekwencja dopisała, było nas prawie 700 osób.

Główne hasło tegorocznej konferencji brzmiało HEARTQUAKE, czyli potrząsanie sercem.

I wiele ludzi doświadczyło tego potrząsania.

Podczas konferencji nie było czasu na nudę. Wszystkie dni były zapełnione zajęciami od samego świtu aż do późnego wieczoru.

Poranki zaczynaliśmy porannymi inspiracjami, czyli modlitwą połączoną z czytaniem Słowa Bożego. Często ten czas tak się przedłużał, że śniadanie jedliśmy w biegu na poranne nabożeństwo, na którym braliśmy udział we wspaniałym uwielbieniu i dalszym słuchaniu Słowa Bożego. Po nabożeństwie szliśmy na wybrane wykłady lub warsztaty. Później szybki obiad po to, aby móc iść na następne ciekawe warsztaty. Tematyka warsztatów była bardzo urozmaicona i każdy mógł coŚ dla siebie znaleźć, np. nauka decoupage, tańca czy języka migowego. Atrakcją wieczoru był Lansroom i długie indywidualne rozmowy.


Głównymi mówcami na zjeździe byli: Michał Hydzik, prezbiter KZ, pastor zboru „Betel” w Ustroniu. Znakomity wzór człowieka, który swoim życiem pokazuje jak żyć pełnią Ducha Świętego. Karol Głuszek – pastor zboru w Chojnicach, znany z działalności w misji motocyklowej Boanerges. Tomasz Ropiejko – prezbiter KZ, pastor zboru w Gdańsku. Daniel Różański – dyrektor Misji Generacja T. Josh Cagle – dyrektor Szkoły Biblijnej „Chrystus dla Narodów” w Gdyni.

Nasze wspomnienia z Zimowego Zjazdu:

"Zimowy Zjazd – to najlepiej spędzony czas podczas moich ferii, gdyż spędziłam go na całodziennym uwielbianiu Boga i rozmowie z Nim. Na tej konferencji zrozumiałam, że czas spędzony z Bogiem jest o wiele lepszy niż ten, w którym spotykam się z koleżankami. Na ZZ poznałam wielu ludzi, bardzo różniących się wyglądem, charakterem, upodobnieniami mimo to wszyscy mieliśmy cos wspólnego – wierzyliśmy (oddaliśmy swoje życie) w Zbawiciela. I to było piękne!"

"Zimowy Zjazd był niesamowity. Spędziłam wiele czasu z Bogiem i wśród wspaniałych ludzi oraz przyjaciół. Dzięki ZZ mam lepsza relację z Panem i cudowne samopoczucie. W następnym roku na pewno tam wrócę. Pojadę na genialne społeczności, warsztaty, poranne inspiracje, do niepowtarzalnych ludzi. Na ZZ doświadczyłam wielu fantastycznych rzeczy, ale nic nie równa się z darem Ducha Świętego, który otrzymałam".


"Na Zimowym Zjeździe zainspirował mnie widok ludzi w moim wieku, którzy mieli bardzo bliski kontakt z Bogiem i wspaniałe społeczności".

"Zajęcia były bardzo ciekawe i myślę, że każdy wyjechał z czymś nowym w swoim sercu".

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Z życia kościoła

  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Spotkania

TERMINY SPOTKAŃ - STAŁE


Wtorek, godz. 19:00 Grupa domowa ul. Wybickiego 10 spotkanie modlitewno – nauczające.


Piątek, godz.18.00 Grupa domowa - Pasieka 17b. Spotkania zawieszone do odwołania


Niedziela, godz. 11:00 Zbór

ul. Dworcowa 30 nabożeństwo główne

Dodatkowa działalność Kościoła

Młodzież